En İyi 5 Gainer!

Vücut geliştirme sporuna başlayan ve bu spor ile birlikte kilo almak isteyen bireyler karbonhidrat tozu olarak bilinen gainerlere yönelebiliyor. Gainer yapı olarak %75 karbonhidrat ve %25 proteinden oluşmaktadır. Genellikle zayıf olan ya da vücudunu genişletme amacı olan sporcular tarafından kullanılan gainer, iyi bir beslenme ile birlikte istenilen sonuçları ortaya çıkarmakta yardımcı oluyor. Gainer kullanılırken süt ya da su kullanılabilir. Ancak amacınız yağsız kas kütlesi arttırmak ise suyu tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Gainer hakkında bilgi verdikten sonra 2018 yılındaki en iyi karbonhidrat tozu markalarından bahsedebiliriz.

1-)SSN Mass Refuel ® 5000 Gr

Fiyatı ve performansı bakımından oldukça sağlam bir gainer olan SSN Mass Refuel ® 5000 Gr, en iyi gainer hangisi sorusunu soran sporcular için listemizin baş köşesinde yerini alıyor. 1 servisin 500-600 ml su ile ya da yağsız sütle alınması ve gün içerisinde en fazla 2 servis alınması önerilmektedir. Ayrıca 1 servisinde 413,75 kalori, 20 gram protein ve 82 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Eğer zayıfsanız ve kilo almaya ihtiyacınız var ise oldukça iyi içeriğe sahip olan SSN MASS , bulk döneminde olan bireyler için de önerilmektedir.

Bulk dönemi için en iyi kilo aldırıcılar listemizde SSN ürünü başı çekmekte.

İncelemek için tıklayın.

3-)Nutrich Mass Gainer 6000 Gr

Nutrich Mass Gainer bulk döneminde kilo alımı ve hacim kazanımı için tercih edilebilir başlıca ürünlerdendir. 55 servis sayısıyla servis başı fiyat olarak gayet mantıklı bir seçenek olan Nutrich, bir servisinde 410,25 kalori 94,25 karbonhidrat ve 7,7 protein bulundurmakta. Sütlü çikolata aroması bulunan Nutrich Mass Gainer, aspartan ve yapay renklendirici içermemekte. Laboratuvar testlerinden başarıyla geçmiş olması bu ürünün satın almak için büyük avantajlarından.

İncelemek için tıklayın.

 

3-)Multipower Mass Gainer 5440 Gr

Multipower, uzun süredir ülkemizdeki supplement piyasasında oldukça sağlam bir yere sahip. En iyi karbonhidrat tozu sıralamamızda da kendisine yer vermek istedik.  1 servisinde 401 kalori, 20 gram protein, 68 gram karbonhidrat ve 5,1 gram yağ bulunmaktadır. İçerik kısmına baktığımız zaman iyi bir içeriğe sahip olsa ve piyasada satış konusunda tepelere oynamakta. Zayıf sporcular ve bulk döneminde olan sporcular için tercih edilebilecek bir ürün. Özellikle aroması ve tat kalitesi sütle kullanımda bu ürünü kaliteli kılan unsurlardan.

İncelemek için tıklayın.

4-)Big Joy Big Mass Gainer + GH Factors 5000 Gr

En iyi gainer hangisi listemizdeki bir diğer gainer Big Joy Big Mass Gainer + GH Factors 5000 Gr. 1 servisinde 396 kalori, 19,6 gram protein, 78,8 gram karbonhidrat ve 0,68 gram yağ bulunan Big Joy, daha önce karşılaştırdığımız ürünlere göre içerik olarak benzer. Buna rağmen içerisinde çok az miktarda yağ bulundurması tercih etmeniz için önemli bir artı.

İncelemek için tıklayın.

5-) Olimp Gain Bolic 6000 3500 Gr

Sektörün en köklü firmalarından ve yıllardır gözümüze aşina olmuş Olimp markasının Gain Bolic 6000 ürünü listemizin 5. sırasında yer alıyor. Bulk dönemi için birebir olan bu ürün bir çok sporcunun gözdesi. 35 servis bulunduran ve her servisinde 376 kalori, 75 karbonhidrat ve 15 protein sunan bu ürün Alman hammade kalitesiyle kaslarınıza ilaç gibi gelmekte.

İncelemek için tıklayın.

6-) Protouch Mass Gainer 4400 Gram 88 Servis

88 gibi yüksek bir servis sayısıyla karşımıza çıkan bu ürün fiyat performans olarak oldukça iyi. Şase şeklinde kullanım imkanı sunması da diğer bir avantajı. Bir kolisinde 88 şase ve her biri 50 gramdan oluşmakta. Bir şasesinde 192 kalori 37 karbonhidrat ve 9,2 protein sunmakta.

İncelemek için tıklayın.

En iyi karbonhidrat ürünlerini satın almak için tıklayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fatih

Benzer Yazılar