En İyi Yağ Yakıcılar

Çağımızda spor salonuna gitme amacımızın altını dolduran başlıca sebep genel itibariyle fazla yağlar. “Şu göbeği yaza kadar eritebilsem”, “her yerim inceldi bir şuralar gitmiyor” gibi cümlelere sıkça rastlamışızdır. Hal böyle olunca düzenli antrenman, sağlıklı beslenme tabi bir de takviye olarak yağ yakıcılar ( lcarnitine vb.) bu problemin başlıca çözümleri oluyor. Bu bağlamda sizlerin hangi yağ yakıcıyı tercih etsem sorusundaki kafa karışıklığınızı minimuma indirmek için en iyi yağ yakıcılar makalemizi sunmak istedik.

1-SSN Carniflame 3000 mg 20 Ampul Energy

20 Tüp şeklinde kullanıma sunulan SSN Carniflame her servisinde 3000mg lcarnitin bulunduruyor. Ürünün en büyük avantajlarından biri de termojenik olması. Antrenmandan önce kullanarak hem performansınızı arttırarak yağ yakmanıza ekstra fayda sağlamaktadır.

İncelemek için tıklayın.

2-Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg 1000 ml

Nutrich fiyat performans maksimizasyonu sayesinde en iyi yağ yakıcılar konusunda  kategorimizde de yer buluyor. Termojenik olması ve 33 servis içermesi ürünün artı yönlerinden. Limon aromasıyla satışa sunulan Nutrich Carnirich servis başına 3000 mg carnitin sunmakta. İçerisinde bulunan yeşil çay ve kafein vücut ısınızı arttırarak yağ yakımına olumlu fayda sağlamaktadır.

İncelemek için tıklayın.

3-Big Joy Thermonator L-Carnitine 3000 Mg 12 Ampul

Bir servisinde 3000 mg carnitin 1000mg taurin içeren big joy thermonator, vücut ısınızı arttırarak termojenik etkiyi sağlamakta. Portakal aromasıyla satışan sunulan ürün, içim kalitesi olarak oldukça beklentileri karşılamakta. Big joyun ülkemizdeki yükselen satış grafiği, ürünlerin ham madde kalitesiyle doğrudan bağlantılı.

İncelemek için tıklayın.

4-Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Grenade Thermo Detanator deyince kafasında hemen herkesin bir el bombası canlanır. Aslında görüntüsü ürünün gösterdiği etkiyi de tamamıyla tasdiklemekte. Kapsül şeklinde kullanılan bu ürün 50 servis barındırmakta ve her gun 4 kapsül kullanımı önerilmekte. Yeni başlayanlar için çok önerilmeyen bu ürün fiyatı diğer ürünlere göre bir tık fazla olsa da aslında beklentileri karşılamakta. En iyi 5 yağ yakıcı listemizde kesinlikle bulunması gereken bir ürün.

İncelemek İçin Tıklayın.

5-Protouch BigBang Thermo 3.0 L-Carnitine+CLA 20 Ampül

Bu ürün hem CLA hem de lcarnitini bir arada toplayan yağ yakıcıların 2si bir aradası. Kompleks bir yağ yakıcı olarak üretilen ve termojenik etki sağlayan bu ürün en iyi yağ yakıcılar listemizin son sırasında. Her servisinde 200o mg lcarnitin ve 1000 mg CLA barındıran Protouch Bigbang, bir kutusunda 2 farklı aroma sunuyor.

İncelemek için tıklayın.

En iyi yağ yakıcıları en iyi fiyatla satın almak için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yusuf

#Lifting

Benzer Yazılar