En İyi 5 Aminoasit ( 2020 )

Tanım olarak vermek gerekirse amino asit, protein oluşturma amacıyla birleşen yapı taşlarıdır. Aldığımız proteinler ayrıştırılınca geriye aminoasitler kalır. Vücudumuz yıpranan ve tekrardan inşa edilmesi gereken kaslar için proteinleri, yani aminoasitlerin birleşimini kullanır. Vücut geliştirme sporunda olmazsa olmazlardandır yani aminoasit tüketimi. Bundan dolayı bu yazımızda güncel şekilde en iyi aminoasitlerden bahsedeceğiz.

1-Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet

Alman ekolü Multipower, aminoasit ürünlerinde de başı çekmekte. Fiyat olarak piyasanın bir tık üzerinde olsa da kalite konusundan prestijinden asla ödün vermiyor. Whey amino 3400 ürünü de çokca satılan ürünlerinden. Bu ürün 300 tablet şeklinde satışa sunulmakta ve 50 servis şeklinde kullanımı tavsiye edilmekte. Yani bir serviste 6 tablet şeklinde kullanımı öneriliyor. Multipower Whey Amino 3400 her tabletinde 3400mg amino asit barındırmakta. İzole içeriği hızlı emilimini sağlamakta. Ek olarak B6 vitamini de bulundurmakta.

İncelemek İçin Tıklayın.

2- SSN AminoFlame 400 Tablet 80 Servis

SSN’in Amino Flame ürünü de aminoasit kategorimizde bulunuyor. 400 tablet ve 80 servis şeklinde kullanımı önerilen bu ürün, bir porsiyonunda 5 tablet içermekte. Bu ürünün öne çıkan özelliği ise hammadde kalitesi ve emilim hızı. Palatinose sayesinde maksimum emilim sağlamakta.

İncelemek İçin Tıklayın.

3- Nutrich BCAA&Glutamine Complex 650 Gram

Nutrichin bu complex ürünü, antrenman sırasında veya antrenman sonrasında kullanılması önerilen ve yapısı enerji verici bileşenler ile desteklenmiş bir amino asit ürünüdür. Ürünün içeriği incelendiğinde içerisinde 2500 mg lösin, 1250 mg izolösin ve 1250 mg valin olduğu görülmektedir. Bu miktarlar açısından gayet başarılı bir ürün olduğunu gösteriyor. Tat olarak da bizlerden güzel bir not alıyor. Özeliklerine baktığımızda piyasa şartlarına göre gayet makul bir fiyat avantajı sunmakta. Tüm bu nüanslar göz önünde bulundurulduğunda en iyi aminoasit markaları arasında bulundurmak istedik.

İncelemek İçin Tıklayın.

4- Big Joy Amino Big 330 Tablet

Yükselişe geçtiğinden bahsettiğimiz Big Joy markası aminoasit ürünlerinde de kalitesini gösteriyor. 330 tabletlik Big Joy Amino Big ürünü yüksek servis sayısıyla dikkatimi çekiyor. 110 servis bulunduran ve her porsiyonunda 3 tabletlik kullanımı öneren Big Joy, tablet boyutlarının küçük olması sayesinde kolay sindirim sağlamakta. Bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda kabarık olmayan fiyatıyla satın alınabilir aminoasitler listemizde yer edindi.

İncelemek İçin Tıklayın.

5- Olimp Amino 5500 400 Kapsul

Olimp amino dediğimizde o siyah kutu anında gözümüzde canlanır. Kendisinin bulunmadığı bir spor salonu rafı neredeyse yoktur. Kendini kanıtlamış bir çok spor gurusu gibi bizim de eleştirmek konusunda cürret edemeyeceğimiz bir ürün gibi görünse de son iki yılda yükselen fiyatı bu ürünü ülkemizdeki kullanımı konusunda alt sıralara düşürdü. Kısaca içeriğinden bahsedecek olursak 400 tablet ve her servisinde 6 tablet kullanımı öneriliyor. Biz ürüne kefiliz ancak fiyat/performans kıyasını yapıp satın alıp almamak tamamen size kalmış durumda.😊

İncelemek İçin Tıklayın.

 

En güvenilir şekilde aminoasit satın alabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yusuf

#Lifting

Benzer Yazılar