En İyi 5 Preworkout

Preworkoutlar kullanımının genel amacı antrenman performansınızı arttırmak, anlık güç artışı sağlamak ve antrenmandaki daha yoğun biçimde pump olmanızı sağlamaktır. Yani uzun vadeden ziyade antrenman öncesinde kullanılarak anlık etkiler sağlamakta. Böylelikle daha motive bir şekilde antrenman yapıp bir nevi ağırlıklarla daha iyi vakit geçirebilmenize yardımcı olmakta. Bu yazımızda en iyi 5 preworkout ürününden bahsedeceğiz.

 

1-Grenade 50 Calibre Pre-Workout 50 Servis

Grenade yağ yakıcı ürününde olduğu gibi 50 Calibre Pre-workout ürünüyle de bu işte zirveye oynuyor diyebiliriz. Özellikle ilk kullanışlarda aşırı iyi hissettiren ve pumpı iliklerinize kadar alacağınız bu ürün sizi bir hayli şaşırtacak. Portakal ve Kola aromaları bulunan bu ürün tat olarak da olumlu karşılanıyor. Yüksek miktarda beta-alanine ve citrulline içeriyor olması bu ürünün bu kadar sağlam performans göstermesindeki faktörlerden. Ayrıca 2:1:1 bcaa desteği ile aminoasit ihtiyacınızı da kısmen karşılamakta.

İncelemek İçin Tıklayın.

 

2-Olimp Redweiler Shot 20 Ampul

Preworkout kategorisinde Olimp Redwiler Shot 20 ürünü sıvı formda karşımıza çıkmakta. Genellikle toz veya kapsül şeklinde sunulan pre workoutlar, olimpin bu farklı formuyla kendisini diğerlerinden ayrıştırmakta. Yüksek miktarda Taurin, alanine, Kafein içermesi ürünün artılarından. Tirozin içeriği sayesinde ürün tokluk hissi de vermekte. Ürün portakal aromalı ve sıvı formda olması tüketiminin daha kolay olmasını sağlıyor. İçerik olarak güçlü sayılacak bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İncelemek İçin Tıklayın.

 

3-Big joy Preworkout Predator 510 Gr

Ünlü bodybuilder Dennis James tecrübelerinden faydalanarak geliştirilmiş bu ürün Big joy’un çok tercih edilen ürünleri arasında. Big joy Preworkout Predator toz formda olup 30 servis 17’şer gramlık servis kullanımı öneriyor.

İncelemek İçin Tıklayın.

 

4-Cellucor C4 60 Servis Pre-Workout

Preworkout dediğimizde akılda canlanan bir kaç üründen biri de Cellucor c4. 60 Servislik versiyonu yoğun bir şekilde tercih edilmekte. Ürün aroma olarak da üst seviye diyebiliriz. Mide bulantısı yaşatabilen bir çok preworkoutun aksine bu ürünün tadı ağza kesinlikle lezzetli gelmekte. Antrenman motivasyonunuzu zirveye çıkarabilecek potansiyele sahip bir üründür.Yüksek beta alanin içermesi bunun başlıca sebebi diyebiliriz. Anlatması bizden denemesi sizden.

İncelemek İçin Tıklayın.

 

5-FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr

FA Napalm da bu kategoride çok dikkat çeken bir ürün konumunda. Yeterince başarılı içeriği sizi antrenmanda farklı bir boyuta taşıyacaktır. İstediği performansı diğer preworkoutlarda bulumayan bir çok kullanıcı bu üründe şaşkın bir şekilde olumlu geri dönüşler  aldığını belirtmekte. Prework. konusunda işinin piri ürünlerden diyebiliriz kısaca. Yüksek servis sayısı da olumlu özelliklerinden. Bazı kullanıcılar topaklanma yapıyor gibi yorumlarda bulunsa da her gülün bir dikeni olduğunu söylemek isteriz. 🙂

İncelemek İçin Tıklayın.

En iyi preworkout en iyi fiyatla satın almak için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yusuf

#Lifting

Benzer Yazılar