En İyi 5 Protein Tozu / En İyi Protein Tozları

Protein tozları günümüzde en çok tercih edilen supplementlerin başında gelmekte. Toplumumuzda birçok kişinin hala ön yargısını kıramamış, “protein tozu kullandıysan senin kasların çabuk söner yapay onlar” tarzında cümleler kurmasına rağmen asıl görevini biz sporla haşır neşir kişiler zaten bilmekte. Özellikle kana hızlı karışıyor olması whey proteinlerin kullanım yaygınlığının çoğalmasındaki baş faktör. Madem bu kadar tercih ediliyor biz de sizin için en iyi 5 protein tozu araştırmamızı paylaşalım dedik.

 

1- Multipower Pure Whey

Multipower pure whey başlıca protein tozu ürünlerindendir. Alman Firması olan Multipower sadece Türkiye değil tüm dünyada adını duyurmuş bir markadır. Piyasadaki birçok ürünle kıyasladığımızda protein oranı ve aminoasit grafiği ile ön plana çıkan bir ürün olan multipower pure whey, 30 gramında 24 gram protein bulundurmakta. 2000 gram olan versiyonu 67 servis şeklinde sunulan ürünün çikolata, muz & mango, çilek, kahve & karamel aromaları bulunmakta.

Bizzat kendim de kullanmış biri olarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizin referansını verebilirim. Multipower Pure Whey ürününün bence en büyük artısı ise tadı. Her gün kullanıyor olacağınız bir içecek için tat tabi ki de olmazsa olmazdır. Bu beklentinizi kesinlikle karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Ürünü İncelemek İçin Tıkla

2- Nutrich Prorich

Son yıllarda yükselişe geçen ve birçok supplement satış platformunda gözümüze aşina olmuş olan bir ürün Nutrich Prorich. Bu ürünün Laboratuvar testlerinden başarıyla geçmiş olması da bir adım öne çıkarmakta. Özellikle ham madde kalitesi kullanıcıların ürünü tekrar tekrar sipariş etmesine sebep oluyor. En büyük artısı ise fiyat performans ürünü olarak değerlendirilmesi. Son yıllarda her şeyde olduğu gibi yükselen supplement piyasasında bu ürün fiyatıyla elmas gibi parlamakta. 33 Gramda 23 gram protein içeren ürün her porsiyonda 6 gram bcaa ve 2 gram da kreatin monohydrate bulundurmakta.

İncelemek İçin tıklayın

3- Ssn Quadro Whey

 

Bir diğer ürünümüz ise  SSN firmasının Quadro Whey ürünü. Aynı şekilde birçok vücut geliştirmeci tarafından tercih edilen bu ürün, 1 porsiyonu yani 30 gramında 23 gram saf whey protein içermekte. Sütlü çikolata aroması ile satışa sunulan Ssn Quadro Whey, yoğun ve çabuk dağılan tadı ile müşterilerin beğenisini kazanmakta. 79 Servis sayısı ile kullanım ömrünün uzunluğu bu ürünü tercih edilebilir kılan diğer kıstaslardan biri.

İncelemek İçin tıklayın

4- Optimum Gold Standard Whey

Selpak aslında bir markadır ancak selpak diyince aklımıza peçete gelirya, Optimum da bildiğiniz üzere supplement sektöründe benzer kategoriye neredeyse ulaştı. Milyonlarca satış potansiyeline sahip Optimum markasının şüphesiz en çok sattığı ürün Gold Standart Whey. Bu ürün ile Optimum firması taşı gediğine tamamen koymuş. Gerek aroması gerek aminoasit grafiği ile beklentileri tamamen karsılamakta. Her şey iyi hoş ancak bu ürünü almadan önce ülkemizde bir çok yerde çakmasının üretildiğini de göz önünde bulundurun. Malum çok tutan bir şey ülkemizde genelde kopyalanıyor. Aşağıda verdiğimiz linkten ürünün orjinaline göz atabilir gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

İncelemek İçin tıklayın

5-Protech 4Whey

Çikolata, çilek, muz ve vanilya gibi dört farklı aroma seçeneği bulunan Protech 4 Whey ürünü, fiyat performansı ürünü olmasıyla dikkat çekmekte. 2450 Gramlık ürün toplam 70 şaseye ayrılmış olarak satılmakta ve her servisinde 27,8 gram protein barındırmakta. Bu ürünün de aynı şekilde yüksek hammadde kalitesi dikkat çekmekte.

İncelemek İçin tıklayın

6- Esn Tasty Whey

 

Bir diğer Alman markası olan ESN’in Tasty Whey isimli ürününü incelememizin sonuna sakladık. Yüksek servis sayısı, içim kalitesi bu ürünün dikkat çeken özelliklerinden. 2500 gr olarak satışa sunulan ürün tam 83 servise tekabül etmekte. Iced Latte, Çikolata ve Çikolata & Hindistan cevizi aromaları ile satışa sunulan ürün Almanya’nın en çok tercih edilen supplement markası konumunda.

İncelemek İçin tıklayın

En iyi protein tozlarını en iyi fiyatla satın almak için tıklayınız

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fatih

Benzer Yazılar