En İyi 3 Yağ Yakıcı

Vücut geliştirme sporu antrenman, beslenme ve dinlenmenin oldukça önemli olduğu; içerinden herhangi biri eksik olduğunda yarım kalan bir spordur. Antrenman ve dinlenmesini çok iyi şekilde yapan ancak beslenmeye yeterli derecede önem vermeyen bir birey istediğini elde edemez. Aynı şekilde diğer 2 koşulu ne kadar iyi yapıyor olsanız da birini elinizden kaçırdığınız zaman maalesef istediğiniz etkiyi göremeyebiliyor, sağlık açısından sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Ancak bazı durumlarda bu 3 maddeyi de çok iyi yapıyor olsak da, istediğimizi elde edemiyoruz. Örneğin sağlam bir ağırlık ve kardiyo programına sadık kalsak da vücudumuzdaki yağları eritemeyebiliyoruz. Burada devreye supplementler giriyor. Biz de bu yazımızda yağ yakımı sırasında kullanabileceğiniz en iyi 3 yağ yakıcı üründen bahsedeceğiz.

1-) Grenade Thermo Detonator

Grenade, genellikle enerji verici ürünler üzerinde çalışan ve İngiltere kökenli olan bir şirket. Ayrıca ürünlerine verdikleri isimler genellikle askeri isimler ve bu şekilde kullanıcılar üzerinde etki bırakmayı da başarıyorlar. Hikaye kısmını geçtiğimizde ise içerisinde bulunan tüm ürünlerin enerji vermeye katkıları bilimsel olarak kanıtlanmış. Özellikle Uzak Doğu’da sürekli tüketilen yeşil çay, turunç özü kabuğu ve arnavut biberi enerji kazanımına oldukça etkili. İçerisindeki diğer besinler de metabolizmanın hızlanmasında ve yağ yakımının daha hızlı gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Ancak belirtmemiz gereken bir şey var ki; kafeinle arası pek iyi olmayan bir bireye yan etki göstermesi oldukça olası. Çünkü 225 mg kafein bulunduruyor ve bu kafein miktarı yeni başlayanları biraz yorabilecek seviyede. Bu yağ yakıcıyı kullanmak isteyen bireylerin eğer kafeine yatkınlıkları yok ise ilk hafta günlük 1 hap alarak devam etmeleri oldukça uygundur.

2-) Hardline Burner

Hardline, diğer ürünlerine de baktığımız zaman fiyatına göre oldukça iyi performans sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Sadece yağ yakıcı ürününde değil; diğer ürünlerinde de oldukça iyi performans sağlayan yağ yakıcı ürünü ile en iyi 3 yağ yakıcı listemizde yerini alıyor. Özellikle bütçesi daha iyi yağ yakıcıları alabilecek derecede olmayan bireylerin bu yağ yakıcıyı kullandıktan sonra şikayetçi olmadıkları yorumlardan belli oluyor. İçerisinde krom, yeşil çay ekstresi, karnitin ve taurin gibi besinler bulunmakta. İçerisindeki krom kan şekerinizi dengelemeye yardımcı oluyor ve insülin hassasiyeti arttırılmış oluyor. İnsülin hassasiyeti yüksek olan bireylerde kilo vermek daha kolay gerçekleşiyor. Ayrıca içerisinde bulunan yeşil çay ekstresi ve guarana vücutta termojenik etki yarattığı için yağ yakımının hızlanmasına yardımcı oluyor. Eğer fiyat konusunda çok üstlere çıkamıyorsanız ve iyi bir sonuç almak istiyorsanız, Hardline Burner işinize yarayacaktır.

3-) Animal Cuts

Bu ürün yağ yakmak ve zayıflamak isteyen vücut geliştirmecilerin isteyebileceği her türlü besini içerisinde barındırıyor. Bu ürün diğerlerine göre vücutta daha büyük bir etkiye sahip ve tam 7 farklı içerik kombinasyonu ile zengileştirilmiş. Termojenik kompleks yapısı sayesinde vücudun ısınarak yağları serbest bırakmasını sağlıyor ve bu sayede yağların yakımı kolaylaşıyor. Ayrıca zayıflamak isteyenler için iştah kesme özelliğine de sahip. İçildikten sonra vücuttaki fazla suyun atılmasında da büyük rol oynuyor. Böylelikle antrenman günlerinde aynaya baktığınızda kaslarınızın daha da belirgin gözükmesine yardımcı oluyor. En ilginç özelliği ise stres önlemede oldukça etkili olması. Stres hormonu olarak bilinen kortizol seviyesi diyetler sırasında artışa geçer. Bu hormon artışa geçtiğinde yağlar vücutta özellikle göbek bölgesinde daha fazla depolanmaya başlar. İçeriği sayesinde kortizol hormonunu dengeler ve hem stresten hem de göbek bölgesindeki yağlanmadan korumuş olur. Bana göre en iyi 3 yağ yakıcı listemizin en iyi yağ yakıcısı Animal Cuts’tır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fatih

Benzer Yazılar