Eşsiz Pre-workout, PREDATOR!

Antrenmandan önce yorgun mu hissediyorsun, sporda istediğin performansı alamıyor musun? Ne yapsan da hayalindeki pump’ı yakalayamıyor musun? Cevabın evetse, Bigjoy Predator‘u denemenin vakti gelmiş demektir.

Aslında Pre-Workout Nedir?

Direkt olarak sözcük anlamına baktığımızda antrenman öncesi anlamına gelmektedir. Bu supplement türü enerji verici ve vücudu harekete geçirmeyi sağlayan maddelerden oluşmaktadır. Bu maddeler ile pre-workout, nabzı yükseltici, sinir ve kas sistemini harekete geçirici bir hale gelir. 

Tat ve içim olarak en uygun supplement türlerinden biridir. Özellikle predator’un karpuz ve orman meyveli aroma çeşitleri kesinlikle ağızda hoş bir tat bırakmakta.  Pre-workout ürünleri büyük ölçüde antrenman verimliliğini arttırmayı ve hedefinize daha kolay şekilde ulaşmayı hedefler. Antrenman konsantrasyonu, antrenmanda kararlılık ve çalışacağınız kasa odaklanmanız olumlu yönde etkilenecektir. Gerek fiziksel, gerek zihinsel manada bireye destek sağlayan bu supplement, size artan bir grafik elde etmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Dennis James Farkı

Bigjoy Predator ürününün en temel avantajı, içeriğinin Dennis James’in sporcu beslenmesi alanındaki tecrübesi ve bilgisi ile beraber hazırlanmış olması.

Kısaca Dennis James’ten bahsedecek olursak kendisi 51 yaşında IFBB Pro Card’a sahip bir vücut geliştirmeci.  Vücut geliştirme camiasının en prestijli yarışması olan Mr. Olympia’da tam 10 kez yarışmıştır. Uzun süren yarışma yolculuğunu sonlandırmış olup, kariyerini eğitmenliğe doğru yönlendirmiştir. Yetiştirdiği sporcular ciddi başarılar elde etmektedir.

Predator Hakkında Temel Bilgiler

139 TL fiyat etiketiyle piyasaya sürülen Bigjoy Predator, 510 gr ölçü barındırmakta. Servis başına 17 gr kullanılmasını tavsiye eden Big joy, bu ürün içinde 30 servis barındırmakta.

Eşsiz İçerik

Big joy bu üründe bir sporcunun antrenman esnasında en çok ihtiyaç duyacağı maddelerle harmanlamış. İçerik tablosuna baktığımızda yeterince sağlam olduğu görünüyor.

BCAA

Bir servisinde 4:1:1 oranında olmak üzere toplamda 3000 mg içermekte. Bildiğiniz gibi antrenman esnasında da kullanılabilen başlı başına bir supplement. Antrenman esnasında enerji artışı sağlayan BCAA, bu üründe de ciddi miktarda bulunmakta ve ürünü bir tık öteye taşımakta diyebiliriz.

Arjinin

Aynı şekilde bir servisinde 3000 mg arjinine akg barındırmakta.

Beta Alanine

Bir pre workoutta olmazsa olmazlardan biridir beta alanine. Gerek güç artışı gerekse dayanıklılık olarak pek çok elit markanın pre workout ürününde ciddi manada kullandığı bir maddedir. Big joy predator ürününde de bir ölçekte 2800 mg olarak beta alanine barınmakta.

 

Kreatin

Preadator 1 ölçeğinde 1500 mg kreatin içerir. Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir.

 

Sitrülin

Preadator 1 ölçeğinde 1000 mg sitrülin içerir.  Sitrülin sporcuların antrenman performansını artırmak için en çok kullandığı amino asitlerden bir tanesidir. Yüksek yoğunluklu ağırlık antrenmanında setler arasında daha hızlı toparlanma sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yusuf

#Lifting

Benzer Yazılar