Hardline Progainer Nasıl? Karbonhidrat Tozu

Vücut geliştirme sporu ile uğraşırken bazen doğal olarak aldığımız besinler yeterli gelmeyebilir ve ister istemez dışarıdan takviye besinlere ihtiyaç duyabiliriz. Kilo almak isteyip de bir türlü kilo alamayanların sıklıkla başvurdukları besin takviyeleri arasında gainerler yerini almaktadır. Ancak piyasada birçok gainer markası var ve hangisinin etkili olduğunu anlamak için araştırma yapmak gerekmekte. Bu yazımızda birçok olumlu, birçok da olumsuz yorum alan Hardline Progainer‘i inceleyeceğiz.

Hardline Progainer Nedir? 

Kutu fiyatı 219 TL olan bu gainer, kilo almak isteyen kişiler için tüketilmelidir. Zaten gainerin üretim amacı kişiye kilo aldırırken, aynı zamanda da hacim kazanmasını sağlamaktır. Hardline Progainer içerisinde bulunan vitaminler sayesinde, kullanan kişiye kilo aldırmanın yanında gelişmesine de yardımcı olmakta. Ürünü satın aldığınızda sizlere 5 kilogramlık bir kutu halinde geliyor ve içerisinde bulunan protein,karbonhidrat miktarları kutu üzerinde belirgin şekilde gösteriliyor. Kutu üzerinde bu kutunun 25 servis sağlayabileceği hakkında da bilgi verilmekte. Kilo alımı için progainer kullanmak isteyen kişiler tercihleri arasına Hardline Progainer’i de ekleyebilirler.

Spor_2515319

Hardline Progainer Nasıl Kullanılır?

Hardline Progainer, her supplementte de olduğu gibi çalışma seviyelerine bağlı olarak farklı miktarlarda tüketilmelidir. Kilo almak için progainer kullanmaya yeni başladıysanız ve antrenmanlarınız başlangıç seviyesindeyse; 1 porsiyon yani 5 ölçek progainer içerisine 400 ml süt katarak günde 1-2 defa alabilirsiniz. Bu alımları öğünlerden sonra ya da anrenman başlangıcı ve çıkışında olmak üzere yapabilirsiniz. Eğer orta seviyede antrenmanlarınız varsa; yine başlangıç seviyesinde olduğu gibi günde 1-2 kez içebilirsiniz. İçeceğiniz zamanlar başlangıç seviyesinde olduğu gibi ayarlanabilir. İleri seviye antrenmana sahip olan bireyler de aynı programı takip edebilirler. Ancak 3 grup için de dikkat edilmesi gereken bir husus var. Bu alımları antrenmandan önce ve sonra yapacaksanız; antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan 30 dakika sonra yapmanız önerilmektedir.

hardline-progainer-3000-gr--650x650_1 119218_Hardline-Pro-gainer-5000-Gr--Cilek_000_1404223327

Hardline Progainer Değerlendirmesi

Olumlu Yönler

Hardline Progainer, diğer gainer markalarına göre fazla içeriğe sahip. Bu özelliği sayesinde sporculara hem kilo aldırırken, hem de vücutlarının beslenmesine yardımcı oluyor.

-Çoğu toz supplementte oluşan topaklanma sorunu bu progainer için çok da söz konusu değil. Bazı gainer markalarının ürünlerini kullanırken, homojen bir hale getirebilmek için 5-10 dakika karıştırılması gerekirken; Hardline Progainer bu konuda oldukça iddaalı.

Kilo almak için progainer kullanan bireylerin tam da istediklerini alabilmeleri için tam da istenilen ürün statüsünde. Kullanan birçok kişi bu üründen oldukça memnun olduğunu ve tekrar kullanacaklarını belirtiyorlar.

Olumsuz Yönler

– Kullanan bazı kişiler özellikle muzlu içeriğin oldukça fazla köpürdüğünden ve içerken oluşan mide bulantısı hissinden bahsetmiş. Ancak bunun sebebi üretimlerde mevsimsel değişiklikler nedeni ile farklı gıda maddelerinin kullanılmasından kaynaklanıyor.

Progainer siparişinizi fitness durağı olarak bizim de tavsiye ettiğimiz Besin Market mağazasından gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürüne ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fatih

Benzer Yazılar