Rich Piana Öldü mü?

Profesyonel vücut geliştirmeci Rich Piana’nın öldüğü yönde haberler bir hayli hızlı şekilde yayılmaya başladı. 46 yaşındaki vücut geliştirmeciden alınan son bilgilere göre yüksek dozdan dolayı yaşama savaşı verdiği öğrenildi.

Tam 30 yıldır steroid kullanan Rich Piana, kullandığı birçok maddeyle tanınan bir sporcu ayrıca. Bu maddelerin başında uyuşturucular, synthol ve türevi zararlı olanları geliyor. Şu an yaşadığı hayati riskin bu maddelerden kaynaklandığı tam olarak bilinmese de muhtemelen bunlara bağlanacak gibi görünüyor. Özellikle rich piananın kullanmış olduğu synthol adı verilen madde, Brezilya’daki mahalle varoşları arasında bir hayli yaygın. Ölüm tehlikesini bizzat göze alan insanların kullanmış olduğu bir madde.

Tam 61 Santim Kollar

Rich Piana öldü mü haberleri kol gezerken kendisinden biraz bahsedip siz okurlarımızı bilgilendirmek gerek. Tam 61 santim kollara sahipti kendisi. Özellikle triceps bölgesine uygulamış olduğu synthol maddesi kollarının çok daha iri durmasını sağlıyordu.

Ne kadar kendisini sevmeyen azımsanmayacak bir kitleye sahip olsa da genç yaştaki Rich Piana’nın öldüğü yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını umuyor, kendisine şifa diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yusuf

#Lifting

Benzer Yazılar